Przypomnieli piękne czasy

Kurier Witkowski 28 kwietnia 2017

“MTM Blues ponownie zagościł na witkowskiej scenie muzycznej. Zespół znany szczególnie w latach 90-tych, uraczył muzyką fanów spragnionych dobrego bluesa. Koncert odbył się w miniony piątek w Pizzerii Skarabeusz w Witkowie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie główni organizatorzy – właściciel lokalu Paweł Szymański oraz Tomasz Deskowski. Muzyki na żywo posłuchało blisko 80 miłośników bluesa.

– Pobudziliśmy stare, piękne czasy muzyki granej na żywo. Muza klubowa, bo tak można to nazwać, zgromadziła sporą rzeszę osób, co bardzo nas cieszy – podkreśla perkusista Tomasz Babisz. Na scenie popularnego Skarabeusza zameldowali się: Piotr Fliciński – gitara i wokal, Marek Jakubowicz – gitara, Piotr Masternak – bas oraz Tomasz Babisz – bębny.

Grupa reprezentuje gatunek muzyczny blues-rock. W latach 90-tych połączyła ich muzyka i to ze znakomitym efektem. MTM Blues wygrywał wiele przeglądów twórczości artystycznej, a ich utwory cieszyły się dużą popularnością w szczególności wśród witkowian. Po tak efektownym przypomnieniu się lokalnej społeczności, czekamy na kolejny koncert. Oby tak dalej.”

/Hubert Lisiak/
Udostępnij

Wyświetlenia: 937